O firmieFirma EURODECK funkcjonuje w sektorze budowlanym od 2007r. Głównym profilem jej działalności jest sprzedaż oraz profesjonalny montaż sufitów podwieszanych i ścian działowych g-k.
 Produkty, które chcielibyśmy zaoferować, znajdą Państwo w zakładce OFERTA, jednakże montaż możemy wykonać również z powierzonego materiału.

Realizacja kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych sufitów oraz ścianek pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia niezbędnego do podjęcia się wykonania zarówno stosunkowo prostych zleceń, jak i dużo bardziej skomplikowanych, ograniczonych jedynie wyobraźnią klienta, bądź projektanta. Nasza wykwalifikowana kadra posiadająca niezbędne uprawnienia, wyposażona w nowoczesny sprzęt, stanowi dla inwestora lub generalnego wykonawcy wsparcie często niezbędne na budowie.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, rzetelność oraz terminowość wraz z rozsądną ceną, czynią naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną na tle konkurencji. Skutkuje to nieustannie powiększającym się gronem stałych klientów, do którego należą przedsiębiorstwa budowlane,  producenci  sufitów oraz sieci obiektów handlowo-usługowych.


Serdecznie zapraszamy do współpracy